SK: Srebro i bronza za Velju Stjepanovića
Plivanje, SK: Srebro i bronza za Velju Stjepanovića udruzenjefreestylera
Najbolji sprski plivač Velimir Stjepanović osvojio je dve medalje na Svetskom kupu u Hongkongu.
Plivački Savez Srbije
Velja Stjepanović prvak Evrope u plivanju (video)
Srpski reprezentativac Velimir Stjepanović zauzeo je prvo mesto u finalu trke na 400 metara slobodno na Evropskom prvenstvu u Berlinu.
Stjepanović osvojio bronzu na EP
Plivanje_opsta Srpski plivač Velimir Stjepanović osvojio je danas bronzanu medalju na 400 metara slobodnim stilom na Evropskom prvenstvu u malim bazenima u danskom Herningu.
Nađa Higl
Nađa Higl osvojila bronzu u Londonu
Nadja_Higl Najbolja srpska plivačica Nađa Higl osvojila je bronzanu medalju u trci na 200 metara prsno na Otvorenom šampionatu Velike Britanije, pošto je večeras u finalu zauzela treće mesto u vremenu od 2:27,38 minuta.
Stjepanoviću dva zlata i put na Olimpijadu
Plivanje_opsta Stepanović je na Otvorenom prvenstvu Velike Britanije trijumfovao u disciplini 200 metara leptir stilom, a u prethodna dva dana pobedio je na 200 metara slobodno i osvojio srebro na 400 metara slobodno.
Čavić Milorad
Čavić: Nikad nisam rekao da se odričem Kosova!
Plivanje_Cavic Najbolji srpski plivač nedavno je, navodno, izjavio da je Kosovo za Srbiju izgubljeno i ta priča podigla je mnogo bure, ali Milorad Čavić ističe da to nikada ne nije rekao.
Čaviću zlato, a Najdanovskoj bronza u Italiji
Cavic_Felps Najbolji srpski plivac Milorad Čavić osvojio je zlatnu medalju na Otvorenom prvenstvu Italije u velikim bazenima u trci na 50 metara delfin.
Čavić: Ne mogu da pobedim Felpsa na SP u Šangaju
Cavic_Felps Najbolji plivač Srbije Milorad Čavić izjavio je da ne misli da može da pobedi Amerikanca Majkla Felpsa na narednom Svetskom prvenstvu u Šangaju.