Kanonada od 40 golova u LŠ - Bajern, Šahtjor i Čelsi razbili
Fudbal, Kanonada od 40 golova u LŠ - Bajern, Šahtjor i Čelsi razbili OK
U 3. kolu Lige šampiona postignuto je 40 golova - Bajern je deklasirao Romu kao gost sa 1:7, Šahtjor je razbio Bate Borisov takođe u gostima sa 0:7, Čelsi je napunio mrežu Maribora sa 6:0, Barsa je dobila Ajaks sa 3:1, dok je Šalke pobedio Sporting sa 4:3.
Đukić novi trener Kordobe
Miroslav_Djukic_Erakles Srpski trener Miroslav Đukić novi je šef stručnog štaba Kordobe, saopšteno je na zvaničnom sajtu fubalskog kluba iz Andaluzije.
Tadić ušao u istoriju Premijer lige sa golom i četiri asistencije
Dusan_Tadic Reprezentativac Srbije Dušan Tadić izjavio je za Kurir da je presrećan zbog ulaska u istoriju Premijer lige, nakon što je u subotu protiv Sanderlenda (8:0) namestio četiri gola saigračima, kao i da se svi u klubu nadaju velikom čudu na kraju sezone.
Crvena zvezda
Lalatović: Moramo da se dignemo, ništa još nije gotovo
Trener Crvene zvezde Nenad Lalatović rekao je da njegovi fudbaleri moraju da "dignu glavu" posle poraza od Partizana u 9. kolu Superlige Srbije.
Partizan
Nikolić: Najslađa pobeda, ali ima još mnogo da se igra!
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je da ne bi voleo da se pobeda nad Crvenom zvezdom protumači u javnosti kao da je prvenstvo završeno.
Partizan Crvena zvezda
Drinčić srušio Zvezdu u večitom derbiju (video)
Fudbaleri Partizana pobedili su u 147. večitom derbiju Crvenu zvezdu sa 1:0, u utakmici devetog kola Super lige Srbije i uvećali prednost nad rivalom na četiri boda uz meč manje. Pobedonosni gol postigao je Nikola Drinčić u 77. minutu iz slobodnog udarca.
Fudbalski Savez Srbije
Prekinut meč Srbija - Albanija zbog provokacije i nereda (video)
Srbija_navijaci Utakmica kvalifikacija za EURO 2016. između Srbije i Albanije prekinuta je u 41. minutu, kako je saopšteno zbog "uznemiravajućih stvari na terenu".
"Orlići" šokirali Španiju i plasirali se na EP
Mladi fudbaleri Srbije, plasirali su se na Evropsko prvenstvo 2015. godine u Češkoj, pošto su u Kadizu savladali Španiju sa 2:1 u revanš meču baraža. Prvi meč u Jagodini završen je bez golova.